Nowoczesny splendor – oświetlenie Zuma Line

Nowoczesny splendor – oświetlenie Zuma Line

Zuma Line to marka tworząca oświetlenie dla miłośników bardziej krzykliwych opraw elektrycznych. Projekty tego producenta są znane praktycznie na terenie całej Środkowej i Wschodniej Europy już od kilku lat, właśnie ze względu na swoją aparycję. Są nieco krzykliwe, zwracające na siebie uwagę, jednak potrafią pięknie współtworzyć także przestrzeń kojącą, w której będziemy w stanie się wyciszyć i odpocząć po całym dniu.

Styl empire ze współczesnym twistem

Symetria i geometria idę w parze z przepychem, tak samo jak kryształy. A to właśnie prezentują sobą lampy Zuma Line. Projekty tej marki często zakwalifikowane są jako oświetlenie w stylu imperialnym. Co to znaczy? Oznacza dostojność, przepych, słowem coś, co mogłoby zdobić zamek imperatora czy cesarza w XIX wieku. Styl ten zadomowił się zwłaszcza na terenie Polski czy Rosji i budzi zachwyt szczegółowymi zdobieniami mebli czy naczyń, które możemy podziwiać w muzeach. Zuma Line z odwagą zdecydowała się sięgnąć po to źródło inspiracji i czerpie z niego garściami, oferując prawdziwe piękności do naszych domów oraz innych wnętrz – hoteli czy restauracji.

Jednak aktualnie cieszymy się stałym rozwojem technologicznym. Dzięki temu łatwiej nam, niż naszym przodkom sprzed kilku stuleci, bawić się formą. Możemy też korzystać z materiałów i technologii, które wtedy jeszcze nie istniały. Dlatego lampy Zuma Line mimo swojego wyglądu okazują się być dużo lżejsze niż ich XIX-wieczne odpowiedniki. Dodatkowo potrafią łączyć w sobie kryształy i np. technologię ledową, która słynie ze swojej długiej żywotności oraz małego poboru energii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *