Nowoczesne lampy wiszące do wnętrza z technologią ledową

Nowoczesne lampy wiszące do wnętrza z technologią ledową

Coraz częściej głównym źródłem światła w pomieszczeniu jest lampa wisząca LED. Pokochaliśmy tę technologię za wiele powodów, ale głównym wydaje się być różnorodne formy, jakie przyjmuje. A kształty potrafią być naprawdę zaskakujące. W zachwyt wprawiają przede wszystkich fanów nowoczesnego designu i minimalizmu, ale jednocześnie dają bardzo dużo światła. Dlaczego jeszcze kochamy LEDy?

Lampa wisząca LED jako dekoracja

Na lampy już dawno nie patrzymy tylko jak na źródło światła. To bardzo ważny, żeby nie rzec centralny, punkt każdego wnętrza. Dlatego w dużej mierze pełni funkcję dekoracyjną, przyjmując nawet najbardziej wymyślne formy. Przykładowa lampa wisząca LED jest geometryczna, ergonomiczna, jednak nierzadko pozbawiona symetrii. Zazwyczaj składa się ze skromnych okręgów, na których zamontowano rzeczoną technologię. Jedne z najpopularniejszych lamp wiszących LED w swojej ofercie mają marki Milagro, Maytoni, Azzardo czy Italux.

Dekoracyjne i minimalistyczne oświetlenie

Lampy wiszące LED są praktycznie synonimem nowoczesnego oświetlenia. Uwielbiamy je za nieoczywiste kształty, które pięknie się prezentują zwłaszcza nad stołem w jadalni czy w salonie. Do każdego wnętrza wnoszą powiew świeżości i pozwalają wyrazić siebie. Zazwyczaj są wykonane z lekkiego aluminium, a do tego mają możliwość regulacji długości, dzięki czemu zawsze będą pasować do wnętrza. Każda lampa wisząca LED, w związku z używaną technologią, pozwala także ograniczyć zużycie energii elektrycznej, co przyczynia się do zmniejszenia wielkości rachunku za prąd.

Lampa wisząca LED jako oświetlenie biurowe i nie tylko

Bez wątpienia to oświetlenie króluje w domach, ale można je też spotkać w innych pomieszczeniach. Świetnie sprawdzą się nad dużym stołem w salce konferencyjnej, a jeśli dobierzemy odpowiedni model to i nad biurkiem każdego pracownika. Lampa wisząca LED to także świetny pomysł, aby przenieść swój biznes gastronomiczny w XXI wiek. Klienci odwiedzający Twoja restaurację na pewno nie przejdą obok takiej lampy obojętnie. To samo tyczy się hoteli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *