Nowoczesne lampy Nowodvorski – we wnętrzu i w ogrodzie

Nowoczesne lampy Nowodvorski – we wnętrzu i w ogrodzie

Loft, vintage, minimalizm – Nowodvorski w swojej ofercie ma wszystko. Lampy tego polskiego producenta zachwycają wykonaniem i wzornictwem na światowym poziomie. Oprócz możliwości wybrania idealnego modelu oświetlenia do każdego pomieszczenia w domu oraz do ogrodu o nienagannym designie, co jeszcze wyróżnia lampy Nowodvorski?

Stylowe, polskie oświetlenie

Lampy Nowodvorski udowadniają, że polska szkoła designu prezentuje sobą prawdziwie światowy poziom. Zgrabnie łączą metal, szkło czy drewno, jakby od zawsze były całością. Producent daje możliwość używania tych małych dzieł sztuki w warunkach indoorowych oraz outdoorowych. Z jego asortymentu można wybrać lampkę na biurko dla dziecka, kinkiet do sypialni czy elegancki plafon do łazienki. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim dekoracyjne wiszące lampy Nowodvorski, które będą przepiękną dekoracją w każdym salonie i jadalni.

Nowoczesne lampy do domu

Z czego są wykonane wewnętrzne lampy Nowodvorski? Producent bardzo chętnie sięga po metal, z którego wykonuje długie ramiona a czasami i małe loftowe lampy. Tym pierwszym zazwyczaj wtórują szklane klosze. Samo szkło nierzadko jest przezroczyste, chociaż często występuje szkło mrożone i dymione, co tylko podkreśla ich nowoczesny look. Niektóre wewnętrzne lampy Nowodvorski są też wykonane z drewna i papieru, ponieważ producent nie boi się eksperymentować z materiałami, nadając im zaskakujące formy.

Lampy ogrodowe Nowodvorski

Lampy Nowodvorski to także szeroki wybór oświetlenia do ogrodu. Można tu spotkać minimalistyczne lampy ścienne, które oświetlą nam drogę z garażu do drzwi wejściowych, ale też bardziej designerskie projekty. Na uwagę zasługują przede wszystkim lampy kule oraz donice. Stanowią niesamowitą dekorację do ogrodu o każdej porze roku – są wodoszczelne (zazwyczaj mamy do czynienia z IP60) i wykonane z wytrzymałego tworzywa PE. Takie lampy Nowodvorski to propozycja elegancka i minimalistyczna, ale przede wszystkim niezwykle efektowna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *