Innowacyjne lampy Azzardo

Innowacyjne lampy Azzardo

Każdego, kto lubi nowoczesne oświetlenie, zainteresują też lampy Azzardo. Marka ma wiele modeli gotowych sprostać każdym powierzonym im zadaniom. W jej ofercie znajdują się bowiem skromne kinkiety do łazienki oraz wielkie, pełne przepychu żyrandole nad stół do jadalni. Co jeszcze wyróżnia lampy Azzardo?

Różnorodność oświetlenia

Włoskie wzornictwo ma przyklejoną łatkę, że lubi zaskakiwać nieszablonowymi projektami. Marka Azzardo, korzystając z wiedzy i doświadczenia tej szkoły designu, nie jest odstępstwem od tej reguły. Projektanci tworzący dla marki bawią się formą, kolorem i materiałem. Ich twory potrafią zaskoczyć dzięki połączeniom różnych stylów oraz ciekawym rozwiązaniom technicznym. Lampy Azzardo można z powodzeniem umieścić we wnętrzu w każdym stylu. Pośród nich znajdzie dla siebie coś fan stylu loftowego, glamour, rustyku i minimalizmu. Jednak motywem przewodnim zawsze jest nowoczesność i funkcjonalność. Z łatwością można dobrać lampy Azzardo do jadalni i do sypialni, które oprócz dawania światła będą także cieszyć oko.

Dlaczego warto postawić na Azzardo?

Wystarczy krótkie zaznajomienie się z katalogiem lamp Azzardo by wiedzieć, że cechuje je ekstrawagancja. Każdy model ma swój charakter. Dlatego decydując się na produkty tej marki należy mieć świadomość, że raczej trudno będzie znaleźć tu coś do postawienia w tle. Lampy Azzardo to przede wszystkim dekoracje do wnętrza. Użyte materiały i wykończenie zawsze współgrają ze sobą. Nie brak tu drewna, akrylu, mrożonego szkła czy nawet kamieni półszlachetnych połączonych ze sobą w zaskakujących kombinacjach.

Lampy Azzardo oprócz rzeźbiarskiej formy oferują dużą wytrzymałość i funkcjonalność. W zależności od modelu, można znaleźć takie wyposażone wysięgnik i regulację długości. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, część oświetlenia Azzardo została także wyposażona w technologię LED. Ciekawe są także modele lamp Azzardo, w których możemy dobrać rozmiar poszczególnych elementów oraz ich kolory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *